Vijesti

Punat: Bajka o zmaju i ljubičastoj vili

Punat: Bajka o zmaju i ljubičastoj vili

Punat: Bajka o zmaju i ljubičastoj vili

“U tijeku su pripreme za šumsku svečanost,  svi stanovnici Zmajeve planine vesele se. To bi želio i male Frljutak, no prvo mora osloboditi začaranu vilu, a onda nadmudriti moćnog zmaja. Prasac Sveljub i stari patuljak pomažu mu na tom putu ostvarenja snova”. 21.10 male “Bubamare” pogledale  su napetu priču o stvaranju i sazrijevanju “Lutkarskog Studia Kvak” kod svojih velikih prijatelja u DV “Lastavica” i pri tomu su se odlično zabavili :)

 

 

 

Kategorija Vijesti

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

two + eight =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *