Mali kreativci

Hrv.Leskovac: Posjet etnografskom muzeju

Hrv.Leskovac: Posjet etnografskom muzeju

Hrv.Leskovac: Posjet etnografskom muzeju

 

Vođeni ovogodišnjom zadaćom, htjeli smo djeci pružiti iskustveni doživljaj starih tradicijskih predmeta, narodnih nošnji raznih krajeva te drvenih tradicijskih igračaka.Stoga smo se 21. listopada uputili u etnografski muzej u Zagrebu.  Odlučili smo se za prijevoz koji se koristio viče u prijašnjim vremenima – VLAK. Doživljaj je bio zaista poseban, a što smo sve lijepoga vidjeli i doživjeli pogledajte na našim fotografijama. :)

 

 

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

5 × 3 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *