Mali kreativci

Punat: Mali pekari i slastičari

Punat: Mali pekari i slastičari

Punat: Mali pekari i slastičari

Pekar

Ruke mijem,

brašno sijem,

kapica na glavi.

Mijesim tijesto tako vješto

kao pekar pravi.

Peć se žari, 

u nju stavljam krušćice po redu.

Kora glatka bit će slatka

kad je djeca jedu.

I mali istraživači “Bubamare” prošlog su tjedna otkrili čari pekarskog zanata. Zavrnulli smo rukave, te uz stihove pjesme “Pekar” napravilli fine kruščiće i keksiće (ovaj put u obliku lizalica :) ) koje je naš župnik Ivica Kordić blagoslovio. P.s. možemo vam u povjerenju reći da nam niti jedan pekar nije ravan 😉

 

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

13 + thirteen =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *