Vijesti

Belica: “Snježna kraljica”

Belica: “Snježna kraljica”

Belica: “Snježna kraljica”

U ponedjeljak 20.10.2014. su djeca starija od 3 godine prisustvovala predstavi “Snježna kraljica” u izvedbi GK Rijeka. Iako smo putovali samo do Čakovca, djeca su bila uzbuđena ponajprije jer su se vozili u autobusu bez pratnje roditelja. Po putu smo pjevali, a prije same predstave iskoristili smo vrijeme za šetnju parkom i starim gradom. Većina djece je na kraju izvedbe bila oduševljena te su cijelo vrijeme napeto iščekivali što će se dogoditi. Nekima je bilo teško sjediti na mjestu toliko dugo, no isplatilo se. Jedni su se dobro nasmijali, drugi su bili jako ozbiljni dok su se neki i pomalo bojali.

Kategorija Vijesti

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

three × 3 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *