Roditelji

Hrv. Leskovac: sv. Terezija Avilska

Hrv. Leskovac: sv. Terezija Avilska

Hrv. Leskovac: sv. Terezija Avilska

Dragi roditelji!

Danas slavimo blagdan sv. Terezije Avilske pa vam ovom prilikom preporučamo da pogledate s djecom prvi katolički crtić na hrv. jeziku o  sv. Tereziji Avilskoj koji je izdala produkcijska kuća Laudato. Crtić je sinkroniziran pa ga je djeci lakše pratiti i gledati. :)

Ovaj animirani film pripada serijalu polusatnih crtanih filmova američke EWTN mreže “Moja katolička obitelj” u kojima otac obitelji i njegova supruga poučavaju svoju djecu o najvećim svecima Katoličke Crkve te je dosada objavljeno 27 epizoda koje su naišle na odličan prijem među djecom i obiteljima.

 

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

14 − two =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *