Roditelji

Punat: “Sea world” – Krk

Punat: “Sea world” – Krk

Mali smo, ali zato veliki istraživači. Da bi još više upoznali morski svijet koji nas okružuje jutros smo krenuli na mali izlet, posjet čarobnom svijetu podmorja “Sea world” u gradu Krku. Samim ulaskom u prostoriju zastajemo kod velikog akvarija sa ribama, među kojima su najveći bili morski psi (ali ipak oni mali). Bilo je tu i puno izložbenih primjeraka školjaka, puževa, koralja, ali i kornjača, riba, čeljusti morskih pasa i dugog životinjskog bogatstva morskog svijeta. Ali najzanimljiviji je ipak bio akvarij sa tropskim ribicama. Zašto? Zato je je on najšareniji, a među svim tim šarenim ribicama nalazila se i jedna nama poznata riba “Nemo” :) Malo smo se naravno i odmarali pogledavši  kratki video prikaz o životu naravno morskog podmorja. Ali sve što je lijepo i kratko traje te je tu našem istraživanju došao kraj (za danas naravno) te smo se potom uputili našim jaslicama na ručak :)

Kategorija Roditelji, Vijesti

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

four − 2 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *