Mali kreativci

Hrv. Leskovac: proslava sv. MaleTerezije

Hrv. Leskovac: proslava sv. MaleTerezije

Hrv. Leskovac: proslava sv. MaleTerezije

Dane koji su prethodili proslavi blagdana sv. Male Terezije, obogatili smo mnoštvom materijala i aktivnosti pomoću kojih su djeca mogla što više saznati o životu zaštitnice našeg vrtića, te osjetiti ljubav koju je svakodnevno davala kroz male stvari. To je bio njezin mali put” a mi smo ga pokušali slijediti. Tako smo izrađivali ruže od ticino mase ( te se već pri samoj izradi zasladili) koje smo poklanjali na sam blagdan. Tuš akvarelom slikali smo njezin lik, izradili svoju vrtićku slikovnicu o njoj, ali se istovremeno pripremili i za proslavu dana vrtića. Za tu smo prigodu iskaširali kartonsku tortu. Sve smo završili svečanim misnim slavljem 1.listopada koje su animirala djeca zajedno sa svojim roditeljima i odgajateljima. Misa je započela u 17.00 h koju je predslavio vlč. Tomislav Kralj. Na euharistijskom slavlju su nam se također pridružila naša bivša djeca iz vrtića što nas je jako razveselilo. Iza sv. Mise zajednički smo se zasladili kolačima koje su ispekle naše vrijedne mame. Drage mame, VELIKA HVALA :)

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

fourteen − 13 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *