Roditelji

Punat: Dan vrtića :)

Punat: Dan vrtića :)

01.10. proslavili smo blagdan naše nebeske zaštitnice Svete Male Terezije, ujedno i Dan našega vrtića. Dan nam je započeo u posebno veselom ozračju, naime posjetili su nas naši “veliki” prijatelji iz općinskog vrtića “Lastavica” kako bi sa nama proslavili ovaj za nas poseban dan. Veoma smo se razveselili vidjevši naše bivše jasličare, našu braću i sestre kao i odgajateljice. Bilo je tu reda igre, reda pjesme, smijeha i plesa naravno. No, sve što je lijepo kratko traje te smo se morali ubrzo oprostiti sa njima u jutarnjem druženju. Slavlje naravno sa svojim prijateljima nastavljamo i u poslije podnevnim satima svetom Misom u župnoj crkvi koju je uz našeg župnika vlč. Ivicu Kordića predvodio vlč. Zvonimir Badurina Dudić. Misu su animirali djeca i roditelji našeg kao i Dv “Lastavica” te, župski dječji zbor. Misno slavlje završili smo podjelom blagoslovljenih ruža kao i čašćenjem finim delicijama koje su pripremile naše drage mame :)

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

two × 1 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *