Mali kreativci

Strmec: Jesen

Strmec: Jesen

Strmec: Jesen

image (25)image (2)   imageimage (3)image (4)
Jesen
Sa kišnim danima, jesen se približila i našem vrtiću. Ona ne dolazi u goste praznih ruku. Jesen se u dječjim vrtićima posebno dočekuje, jer s jesenskom kišom u vrtić nam stiže i nova pedagoška godina, novi prijatelji, novi plodovi i puno jarkih boja. Mi smo se likovno pozabavili, te krenuli u izradu jesenskog stabla prepunog jabuka, lišća… žutog, smeđeg, naranđastog, pokoje jos zeleno.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

5 × three =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *