Mali kreativci

Hrv. Leskovac: Dobrodošlica gospođi “Jesen”

Hrv. Leskovac: Dobrodošlica gospođi “Jesen”

Hrv. Leskovac: Dobrodošlica gospođi “Jesen”

I ove godine napravili smo gospođici Jesen prigodnu dobrodošlicu. Za tu smo prigodu pripremili glazbenu aktivnost gdje su djeca kroz brojne zanimljive aktivnosti mogla lako usvojiti pjesmu: “Jesenska pjesma”. Ponudili smo jesenske plodove poput klipa kukuruza sa kojeg su djeca sama odvajala zrnje i upotrijebila ih u aktivnostima poput matematičke ili pak izrade šuškalica. Radili smo i grataž likovnu tehniku, te oslikavali izrađene šuškalice. Sve smo na kraju okrunili pjesmom uz pratnju izrađenih instrumenata. :)

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

three × two =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *