Mali kreativci

Belica: Veseli voćnjak

Belica: Veseli voćnjak

Belica: Veseli voćnjak

Djeci bliska jabuka, bila je poticaj za brojne aktivnosti. Igrali smo se brojevima i slovima, zabavljali pjevajući pjesme( Jabučice crvena , Jula i jabuka), pričali priče, recitirali stihove (Jabučica, Što sanjaju jabuke). Bavili smo se količinom i težinom, koju smo povezivali s brojevima do 10. Likovno najzanimljivija, bila je izrada stabla jabuke. U kompleksnoj aktivnosti od oblika krošnje, rezanja dječjim škarama, oslikavanja bojama jesenskih tonova, te oblikovanje jabučica od papira uz brojenje plodova i dodavanje pripadajućeg broja, veselo su sudjelovala gotovo sva djeca. Uz manju ili veću pomoć, ustrajali su u svakoj etapi, a zadovoljno i dalje broje plodove svojih voćaka u našem, malom voćnjaku. U veselim stablima dozrelih jabuka, možete sada i vi uživati!

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

four × one =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *