Mali kreativci

Belica: Suncokret

Belica: Suncokret

Belica: Suncokret

Suncokret je svojom veličinom, bojom i zanimljivim detaljima velikog cvijeta, bio predmet istraživanja i divljenja proteklih kišnih dana. Saznali smo kako za svoj rast jednako treba zemlju, vodu, zrak i sunce. U priči “Puž Slavek u polju suncokreta” pročitali smo kako sve ima svoje prednosti i nedostatke. Još više nam se svidjela pouka da je svatko sretan na svoj način i da Bog jednako voli i mene i tebe, svakoga! U pjesmi Suncokret saznali smo još mnogo o tim veličanstvenim biljkama, te uz malu,štapnu lutku spontano upriličili mali scenski nastup. Likovno su se djeca izražavala u raznim tehnikama, od kojih im je tempera bila najdraži način. Najmlađi su radosno uživali u igranju bojom i kistom, dok su stariji spremno prihvatili igre slovima i glasovima. Naročito nam je zanimljiv bio zvučan SSSSS.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

three − 2 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *