Vijesti

Punat: Završno druženje

Punat: Završno druženje

Punat: Završno druženje

Došao je i taj dan kad smo se oprostili od naših velikih jasličara. Završno druženje djece, roditelja, baka i naših odgajateljica započeo pozdravnim govorom naše tete s. Andreje koja se svima zahvalila za predivnu suradnju tokom godine. Zatim je uslijedio dio dodjele medalja i kapa našim “diplomiranim” jasličarima od kojih su neki vrlo hrabro pristupili dok su se drugi sramili. Potom smo našle roditelje zaposlili najboljim poslom djece na svijetu: igrom da bi za kraj (kako to obično i ide – šećer uvijek dolazi na kraju) počastili se prefinim delicijama roditelja naših diplomiranih jasličara. Mi smo uživali u predivnom poslijepodnevu što se i vidi u prilogu na slikama :)

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

twelve + ten =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *