Vijesti

Belica: Izlet u Varaždin

Belica: Izlet u Varaždin

Posljednji oproštaj od naših predškolaca, ostvarili smo izletom u barokni grad Varaždin. Već sama vožnja vlakom bila je svojevrsna pustolovina, budući da je djeci to bilo prvo iskustvo. Sadržajima bogata stara jezgra grada, odvela nas je u obližnje crkve, u Muzej anđela, do ulice starih zanatlija, te do prelijepog dvorca u Starom gradu. Djeca su uživala u svemu, a posebno u spontanoj igri na dječjem igralištu. Odlaskom u Mc Donald´s, a zatim i do slastičarne, zaokružili smo ovo lijepo, zajedničko druženje.

Mir i Božji blagoslov svima!

Kategorija Vijesti

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

two × five =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *