Vijesti

Hrv. Leskovac: Hodočašće na Mariju Bistricu

Hrv. Leskovac: Hodočašće na Mariju Bistricu

Hrv. Leskovac: Hodočašće na Mariju Bistricu

I ove godine hodočastili smo našoj Majci na Mariju Bistricu. Dočekala nas je u rozoj haljini koju još nismo imali prilike vidjeti.Okupili smo se u 10.00 h. Svečana  procesija započela je u 10.30 prema crkvi na otvorenom gdje se održala zajednička sv. Misa za djecu, roditelje i odgojitelje.  Vlč. Zlatko Koren predvodio je misno slavlje. Pjevanje su animirala djeca.  Tijekom sv. Mise djeca su poklonila  vlč. Korenu sliku sv. pape Ivana Pavla II. Nakon mise slijedilo je druženje, osobna molitva i Križni put. Evo nekoliko fotografija koje će bolje dočarati atmosferu a posebno kip Majke Božje u novom ruhu. :)

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

17 − seventeen =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *