Vijesti

Belica: Posjet vatrogasnoj postaji Čakovec

Belica: Posjet vatrogasnoj postaji Čakovec

Belica: Posjet vatrogasnoj postaji Čakovec

U srijedu 4.06.2014., djeca iz starije skupine, zajedno sa odgajateljicama, posjetila su vatrogasnu postaju u Čakovcu. DVD Belica nam je osigurao prijevoz svojim vatrogasnim vozilom. Djeca su bila radosna, uzbuđena i zainteresirana. Posebno su im se svidjela velika vatrogasna vozila u koja su nakratko imali prilike i ući. Vatrogasac Damir nas je lijepo primio te vrlo detaljno pokazao i objasnio o važnom poslu vatrogasaca. Nakon razgledavanja garaže s vozilima i opremom, odveo nas je u prostoriju za vježbanje koju vatrogasci koriste za održavanje kondicije. Dojavna soba je bila izuzetno privlačna zbog kompjuterske opreme, a iznenadio nas je dežurni vatrogasac koji je uključio sirenu kao probu za oglašavanje uzbune. Na kraju se počašćeni slatkišima i sokom, zahvalni pozdravljamo od vatrogasaca koji su nam omogućili upečatljiv posjet i uvid u važnost i opsežnost njihovog posla.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

two + seventeen =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *