Vijesti

Split: Za poplavljeno stanovništvo Slavonije

Split: Za poplavljeno stanovništvo Slavonije

I mi smo sudjelovali u Humanitarnoj akciji za poplavljeno stanovništvo Slavonije pod nazivom Djeca djeci. Svaki je od nas donio od kuće jednu igračku (ne baš najdražu, ali dragu svakako!). Mame i tate dodali su higijenskih potrepština i, nakon što smo to skupili u vrtiću, krenuli smo sa svojim paketićima do sjedišta kotara Sirobuja kako bismo svi zajedno dali svoj doprinos. Ispred Područne škole sve smo zapakirali u veće pakete. Nadamo se da su naše igračke razveselile djecu koja su se našla u vrlo teškoj životnoj situaciji.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

4 + fourteen =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *