Mali kreativci

Punat: Pčele i pauci

Punat: Pčele i pauci

Punat: Pčele i pauci

Prošli tjedan kroz naše svakodnevne aktivnosti dotaknuli smo se proučavanju života pčela i pauka. Njihove cikluse života proučavali smo kroz dječje enciklopedije, ali i u prirodi, na našem dvorištu. Crtali smo pčele radilice pri tome koristeći svakodnevne mterijele iz okoline ali i naše dlanove kao sredstvo crtanja. A od svega najzanimljivije proučavanje bilo je kroz igru naravno. Mi smo uživali pa time i dalje nastavljamo sa svojim istraživanjima :)

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

four × five =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *