Vijesti

Split: Posjet Etnografskom muzeju

Split: Posjet Etnografskom muzeju

U utorak, 20.5.2014. predškolska djeca naše Podružnice sa svojim odgajateljicama posjetila su Etnografski muzej u Splitu. Tema našeg posjeta bila je Toplina doma. Uz stručno vodstvo voditeljice Tanje razgledali smo izloške i sudjelovali u tematskoj radionici oblikujući glinom predmete koje možemo naći u kući.

Nakon toga uslijedila je šetnja gradom i uz obalu uz neizostavne trenutke igre i opuštanja.

Vratili smo se u vrtić umorni, zadovoljni i puni dojmova.

split dječji vrtić

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

four − one =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *