Mali kreativci

Belica: Pripreme za proslavu Majčinog dana

Belica: Pripreme za proslavu Majčinog dana

Belica: Pripreme za proslavu Majčinog dana

Pripreme za proslavu Majčinog dana počele su već prošlog tjedna kad smo krenuli sa usvajanjem prikladnih recitacija te pjesama kojima ćemo obradovati mame u nedjelju kada ćemo proslaviti njihov dan. Pripremili smo im i čestitke u koje su djeca nacrtala svoje mame kako ih oni vide te stihove:

DRAGA MAMA

Poklonit ću ti mali cvijet,
Al’ dala bih ti cijeli svijet.
Na oblaku da odmoriš
I zagrliš sve što voliš.
Da se uvijek budiš sretna
I da nisi tužna, sjetna.
Sunce nek’ obasja te,
Tvoje ruke čarobne.
Ruke koje grle, tješe
Koje sve probleme riješe.
Zvjezdica ti svaka sjala
Za sve što si meni dala.
Jer na svijetu si mi sve
I znaj MAMA VOLIM TE!

Kategorija Mali kreativci
Tagovi ,

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

one × five =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *