Roditelji

Punat: Duhovna obnova za majke

Punat: Duhovna obnova za majke

Punat: Duhovna obnova za majke

Drugu godinu za redom povodom Majčinog dana organizirali smo duhovnu obnovu za naše drage mame. Ove godine mjesto održavanja bio je Duhovni centar Gospe Karmelske (DCGK) u gradu Krku. Duhovni centar Gospe Karmelske (DCGK) je ustanova Hrvatske karmelske provincije svetog Josipa, ustanovljena sa svrhom promicanja pastorala duhovnosti i specifičnog karmelskog apostolata. Centar je smješten na iznimno lijepoj lokaciji, jugoistočno od srca “presjajnog grada Krčana”, u sjeni borova i tamarisa, nadomak mora. Susret smo započeli srdačnom dobrodošlicom o. Ervina Ukušića, OCD. Uz kavu, čaj i kolače međusobno se upoznajemo, kao što se upoznajemo  i sa radom, djelom samostana. Nakon ugodne okrepe duhovnu obnovu započinjemo molitvom krunice šetajući se malom šumicom borova iz koje se nazire prekrasan pogled na Krčku katedralu koje je posvećena uznesenju blažene Djevice Marije. Potom je usijedila sveta misa za naravno naše mame u kapelici koja je smještena unutar samostana, da bi ovaj kratki ali slatki :) susret završili klanjanjem pred Presvetim :)

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

5 × two =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *