Stručno usavršavanje

Belica: Međužupanijsko stručno vijeće odgajateljica u vjeri Varaždinske biskupije

Belica: Međužupanijsko stručno vijeće odgajateljica u vjeri Varaždinske biskupije

U subotu, 23.04.2014. odgajateljice su sudjelovale na stručnom vijeću u Koprivnici, DV “Sv. Josip”. Tema usavršavanja je bila “Suradnja s roditeljima kroz prizmu vjerskog odgoja” predavačice s. Gordane Igrec, a dnevni plan i program je izgledao ovako:
Uvodni pozdrav: – mr.sc. Damjan Koren – predstojnik ureda
Molitva
Predstavljanje vrtića
Predavanje i prikaz suradnje s roditeljima u katoličkom vrtiću:s. Gordana Igrec
Sv.misa- župna crkva sv. Nikole
Okrepa uz druženje

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

fourteen − one =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *