Roditelji

Punat: Dan očeva

Punat: Dan očeva

Tata

Ponekad su tvoji koraci veoma brzi,

Ponekad ih je teško vidjeti:

Zato sporije hodaj tata,

Da te mogu slijediti!

 

Jednoga dana kad odrastem,

Ti si ono što ja želim biti:

Tada ću i ja imati malo dijete

Koje će me željeti slijediti!

 

Jedino što želim da znaš,

I znaj da je to istina,

Sporije hodaj, tata,

Da te mogu slijediti!

 

 Ove godine naše očeve iznenadili smo predstavom “Mali anđeo” koju smo izveli uz pomoć naših mama i odgajateljica DV “Lastavica” nakon čega smo nastavili ugodno i veselo druženje u slatke delicije koje su pripremile također naše vrijedne mame  :)

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

7 − 2 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *