Mali kreativci

Belica: Promet

Belica: Promet

Belica: Promet

U ponedjeljak nas je posjetio prometni policajac koji je pričao o prometnim pravilima koja su važna za nas – po kojem dijelu ceste se kretati, gdje i kako prelaziti cestu, kako se voziti u autu, na biciklu… Ipak, najbolji dio je bio kad su na policijskom autu upalili sirenu.
Mi smo dalje nastavili sa aktivnostima vezanima uz promet, naučili još ponešto te napravili svoj kvart sa cestom, kućama i vozilima.

Kategorija Mali kreativci, Vijesti
Tagovi ,

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

3 × one =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *