Vijesti

Punat: Mesopusni utorak

Punat: Mesopusni utorak

Gore, dolje, lijevo, desno, jedan, dva, tri,
pa zapjevaj i zapleši, to znaš ti.
Neka ovo svima bude ludi dan,
maškarama danas je rođendan.
Jedan, dva, tri, plešemo mi,
Jedan, dva, tri, hajde i vi,
Jedan, dva, tri, plešemo mi,
Jedan, dva, tri, plešem svi!

…evo kako smo mi obilježili mesopusni utorak! Zajedno sa našim mamama prošetali smo mjestom te smo posjetili naše velike prijatelje u DV-u “Lastvica” gdje smo zajedno plesali i pjevali te se častili ukusnim fritama :)

Kategorija Vijesti

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

six + 8 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *