Mali kreativci

Hrv.Leskovac: Kad sam sretan!

Hrv.Leskovac: Kad sam sretan!

Hrv.Leskovac: Kad sam sretan!

Kad sam sretan, kad sam tužan, kada se ljutim, kad se bojim  teme su  kojima smo pridodali veliku pažnju kroz protekli tjedan. Slikovnice na tu temu od T. Moroney djeci su približila stanja i raspoloženja s kojima se oni često susreću i sastavni su dio njihove svakodnevice. Kocka osjećaja im  se također sviđala te su se pomoću nje  kroz igru također upoznavali s raznim raspoloženjima.

Osjećaj tuge i radosti izrazili  smo:  likovno kroz tehniku grataž i pastele,

glazbeno pjesmom “Sreća” i “Kad si sretan” , te recitacijom o Maloj bubamari.

No slike govore više od riječi pa pogledajte kako smo se osjećali….   :)   😉   :)

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

4 × 4 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *