Mali kreativci

Hrv.Leskovac: Tjedan ljubavi

Hrv.Leskovac: Tjedan ljubavi

Hrv.Leskovac: Tjedan ljubavi

Ovaj naš tjedan ljubavi započeli smo izradom vitraj srca koja će krasiti plakat pod nazivom „Ljubav je“.

Aktivnostima poput upoznavanja sa pričom „Drvo ima srce“ (Sheil Silverstein), te obradom pjesme „Što se rodi iz ljubavi“, zajednički smo došli do spoznaje o „nekim drugim ljubavima“, kako smo ih mi nazvali.

Spoznali smo i osvijestili ljubav među prijateljima, ljubav u prirodi, ljubav između olovke i papira, te najveću Ljubav – Boga.

 s. Maja nam je održala predstavu „Sv. Valentin“(kazalište sjena). Tom smo predstavom mnogo naučili o životu ovoga sveca, te zašto na Valentinovo poklanjamo baš ruže.

Mi smo izradili i svoje ruže od ticino mase, koju smo prvo kušali. Kušali smo i glavni sastojak ove mase – sljezove kolačiće. Nakon što smo izradili ruže, na prijedlog djece, izradili smo vlastite bonbone, te se na kraju njima zasladili J

Pogledajte kako je to izgledalo….

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

fifteen − 4 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *