Mali kreativci

Punat: Zima na otoku

Punat: Zima na otoku

“Padaj, padaj snježiću, vrti se u letu, samo nemoj nosić moj uzeti za metu. Padaj, padaj snježiću, bešumno se kreći, kapu složi bijelom snješku da bude još veći…” Zima kao godišnje doba donosi obilje novih poticaja za planiranje i organiziranje različitih aktivnosti u vrtiću.   Kako ove godine prava zima nikako da pokuca na vrata, mi smo je odlučili potražiti i saznati nešto više o njoj.

Kategorija Mali kreativci
Tagovi , ,

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

5 × 5 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *