Mali kreativci

Belica: U zdravom tijelu, zdrav duh

Belica: U zdravom tijelu, zdrav duh

Belica: U zdravom tijelu, zdrav duh

Ovih smo dana malo bolje upoznali svoje tijelo – dijelove, unutarnje organe, kako da budemo zdravi i jaki te da imamo zdrave zubiće i kako funkcionira to sve zajedno. Igrali smo se liječnika opće prakse, okulista, logopeda i zubara jer s njima djeca imaju najviše iskustva. Dogovorili smo se da ćemo se potruditi jesti što više voća i povrća i biti vani na svježem zraku, kako u vrtiću tako i kod kuće.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

19 − 10 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *