Stručno usavršavanje

Priručnik “Njihovo je kraljevstvo nebesko”

Priručnik “Njihovo je kraljevstvo nebesko”

Priručnik “Njihovo je kraljevstvo nebesko”

Ovaj iznimno praktičan priručnik namijenjen odgojiteljima u dječjim vrtićima bogato je opremljen metodičkim pomagalima za planiranje i realizaciju aktivnosti vjerskog odgoja djece predškolske dobi. Tu su pjesmice, molitve, dijalozi, priče, poticajna pitanja, prostor za bilješke… Priručnik prati program katoličkog vjerskog predškolskog odgoja kroz 9 tematskih cjelina: Doček i prihvaćanje djece, Stvoreni svijet i stvorenja u njemu, Kraljevstvo Božje, Božić – radost Isusova dolaska na svijet, Isusovo djetinjstvo i život, Otkrivanje tajne života, U znaku vode i svjetla – ususret uskrslome Isusu, Majka, Moja kršćanska zajednica – Crkva.

Autorice ove knjige su Brankica Blažević i sestra Katarina Pišković, ravnateljica Dječjeg vrtića sv. Male Terezije.

Svoj primjerak nabavite na stranicama Verbuma.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

2 × 4 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *