Mali kreativci

Belica: Krštenje Isusovo

Belica: Krštenje Isusovo

Belica: Krštenje Isusovo

Kao uvodni poticaj za aktivnost djeca su crtala Isusovo krštenje i pisala asocijacije koje se vežu uz krštenje. Malo im je neobično što se On krstio kao odrastao čovjek jer oni znaju samo da se krste mala djeca.Iako se ne sjećaju svog krštenja, skoro svatko je od njih vidio mlađeg brata/sestru ili rođaka kako se krsti pa su oni dramatizirali događaj ponuđenim poticajima te su krstili sve lutke u vrtiću.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

1 + 18 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *