Multimedija

Moja katolička obitelj

Moja katolička obitelj

Animirani serijal “Moja katolička obitelj” dostupan je za sada samo na engleskom u inozemstvu, pa ako ikada naiđete na njega, svakako ga preporučamo!

Thomas i njegova supruga Helen uče svoju djecu Alexa i Sarahu životima i karizmi nekima od najvećih svetaca Katoličke crkve u ovoj animiranoj seriji za djecu svih uzrasta. Naslov serije ima dvostruko značenje, jer predstavlja život i duhovno putovanje katoličke obitelji u našim modernim vremenima, ali i spaja svakog katolika s obiteljskim zajedništvom svetih. Neki od svetaca su: sv. Faustina, Padre Pio, Katarina Sienska, Sveti Ivan Vianney, sv. Terezija iz Lisieuxa, sv. Margareta Marija, sveti Benedikt, sv. Maksimilijan Kolbe, sveta Terezija Avilska, Pier Giorgio Frassati.

U samostanu u Hrvatskom Leskovcu imamo jedan primjerak o sv. Tereziji od Isusa ili svetoj Tereziji Avilskoj. Ako ste zainteresirani, možete nam se javiti.

Više saznajte ovdje na: www.ewtn.com

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

three + fifteen =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *