Vijesti

Hrv. Leskovac: Blagoslov vrtića

Hrv. Leskovac: Blagoslov vrtića

Hrv. Leskovac: Blagoslov vrtića

Danas je bio blagoslov našeg vrtića u Hrvatskom Leskovcu.  Za vrijeme blagoslova svako dijete poljubilo je raspelo i zajednički smo izmolili molitvu Očenaš. Djeca su se obradovala sličicama koje im je podijelio svećenik Alen Lulić. No uz sličicu svako dijete dobilo je i znak križa na čelo. Nakon blagoslova bilo je veliko veselje uz božićne pjesme i čašćenje s lizalicama koje smo skinuli s našeg božićnog drvca. 😉

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

five × one =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *