Vijesti

Belica: Božićna priredba

Belica: Božićna priredba

“Malen kao i mi, isti su nam sni, i smijeh i suze, pogled, glas, baš sve je isto k’o u nas, samo On je Bog, pravi živi Bog…”

Ovim smo stihovima započeli našu godišnju božićnu priredbu,u četvrtak 19.12.2013.,  kojom smo čestitali Božić roditeljima, djedovima, bakama, braći, sestrama i svima ostalima koji su se odazvali. Djeca su, kao i uvijek, radosno sudjelovala, a na kraju smo se počastili bombonima te podijelili čestitke koje su oni izradili za roditelje.

“Sretan, sretan Božić, porođenje Krista, sretan Božić svima, sa lica nam blista…Sretan Božić svimaaaa”

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

eighteen + 14 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *