Vijesti

Punat: Božićno druženje sa roditeljima

Punat: Božićno druženje sa roditeljima

Već tradicionalno kao i svake godine organizirali smo veselo i ugodno druženje sa našim roditeljima. Tako smo ove godine druženje započeli likovnom radionicom gdje smo izrađivali božićne ukrase,  nastavili scenskim prikazom priče “Betlehemsko čudo” gdje su roditelji imali glavne uloge, te na kraju počastili slatkim delicijama naših roditelja (naravno razmijenili smo i recepte 😉 Sretan i blagoslovljen Božić svima od PO Punat :)

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

two × 3 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *