Stručno usavršavanje

Belica: Božićna duhovna obnova u Varaždinu

Belica: Božićna duhovna obnova u Varaždinu

U subotu 21.12.2013., sudjelovale su odgajateljice iz PO Belica na Božićnoj duhovnoj obnovi za odgajateljice u vjeri u predškolskim ustanovama (i za vjeroučiteljice i vjeroučitelje) Varaždinske biskupije, koja je održana u varaždinskoj katedrali. Obnova se sastojala od adventsko-božićnog promišljanja i pokorničkog bogoslužja koje je predvodio preč. Franjo Biškup, a nakon toga je slijedila ispovijed te Sv. Misa koju je sa svećenicima predvodio biskup Varaždinske biskupije mons. Josip Mrzljak.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

20 − 5 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *