Vijesti

Belica: Božićni sajam

Belica: Božićni sajam

Božićnim ukrasima od komušine i gipsa uključili smo se u božićni sajam, zajedno sa DV Belica i Udrugom žena Belica, koji je Općina Belica organizirala u subotu 14.12.2013. U duhu predblagdanskog ugođaja, pripremajući se za Božić, ovaj je događaj doprinio tome s obzirom na humanitarni karakter i prikupljanje sredstava za pomoć kod gradnje nove škole Centra za odgoj i obrazovanje u Čakovcu. Zahvalni smo našim roditeljima koji su se hrabro odazvali i doprinijeli svojim angažmanom.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

17 − ten =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *