Vijesti

Belica : Došašće

Belica : Došašće

Počevši od ponedjeljka, 2.12., svaki dan se skupljamo oko našeg adventskog vijenca na kojem palimo svijeću (svaki tjedan jednu dodajemo) i bora koji je okićen sa košaricama u kojima se nalaze poticajne misli te zadatak za svaki dan te nešto slatko. Pjevamo pjesmu “Visom leteć”, izmolimo neku od molitvica i na kraju brojalicom “Već se bliži” odredimo tko će danas skidati zadatak. Djeca se najviše vesele brojalici i jako dobro pamte tko je već bio, a tko nije.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

8 + 16 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *