Vijesti

Belica : Radionice s roditeljima

Belica : Radionice s roditeljima

Pripreme za vrijeme došašća, u našem su vrtiću počele ovih dana u lijepom zajedništvu djece, roditelja i odgajateljica. Radili smo adventske vijence koje već tradicionalno nosimo kućama oko kojih se okuplja čitava obitelj. Djeca su uvijek jako ponosna na sebe i svoje mame kad vijenac bude gotov te ga rado pokazuju drugima.

Ovog ćemo prosinca opet sudjelovati na božićnom sajmu, humanitarnog karaktera, u našoj općini, pa smo prionuli na posao kako bismo izradili prigodne ukrase. Zamolili smo našu ravnateljicu s. Katarinu za pomoć i uz njezino vodstvo s našim roditeljima, koji su se hrabro odazvali, izrađivali male anđele od komušine. Svima nam je to bio jedan novi izazov, no uz dobru volju i malo truda, doprinijeli smo ovoj plemenitoj akciji.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

1 + one =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *