Vijesti

Belica : Posjet izrađivaču maketa od šibica

Belica : Posjet izrađivaču maketa od šibica

Prošlog smo tjedna posjetili jednog mladića iz obližnjeg sela, koji izrađuje makete od šibica.  Time se bavi još od srednje škole kad mu je to bio hobi, a danas sa svojim radovima odlazi na izložbe. Most, vjetrenjača, katedrala samo su neki od njegovih radova, a najzanimljiviji je djeci bio čovjek koji sjedi na fotelji – Al Pacino. Najnoviji projekt na kojem radi je klavir u prirodnoj veličini.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

12 − 1 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *