Mali kreativci

Punat: Predstava “Tikvići na selu – Priča o mlinu”

Punat: Predstava “Tikvići na selu – Priča o mlinu”

Lutkarski kolaž kazališta Kvak “Tikvići na selu – Priča o mlinu” ima ishodište u prirodnoj mnogolikosti tikve. Svaka igra ima svoju vibraciju ljubavi i mikrodramaturgiju: scenska dosjetka, slika u pokretu, vizualizacija mudre misli, rađanje lutke na sceni i dr. Lutke svojim prividnim i časovitim životom žele nešto reći o tajni i radosti stvaranja. I mi smo uživali u tom stvaranju sa posebnim veseljem.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

15 − two =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *