Mali kreativci

Dani maslina u Puntu

Dani maslina u Puntu

Svake godine s početkom berbe maslina započinje i jedna od najstarijih maslinarskih manifestacija “Dani maslina” u našem mjestu. Tako smo i mi ove godine “zasukali” svoje rukaviće i posjetili maslinik našega Lorena gdje smo proveli jedno veselo prijepodne. Osim što smo bili vrijedni u berbi, šetali smo našim kršem gdje smo se susreli sa pčelama u masliniku jedne puntarske obitelji, a za kraj smo se i okrijepili finim delicijama koje je spremila Lorenova mama.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

twenty − fourteen =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *