Roditelji

Zajednica karmelskih laika BSI

Zajednica karmelskih laika BSI

Zajednica karmelskih laika BSI

Dragi roditelji, uključite se u našu Zajednicu karmelskih laika BSI (Božanskog Srca Isusova) u Zagrebu, Hrvatskom Leskovcu, Strmcu, Splitu, ili Slavonskom Brodu.

Ovo je zajednica vjernika laika pridruženih članova redovničke zajednice sestara Karmelićanki Božanskog Srca Isusova. Biti pridruženi član znači biti dionik milosti i karizme Karmela Božanskog Srca Isusova i kao laik je živjeti u ovome svijetu. Otvoreni Karmel BSI povezuje kontemplativni (molitveni) i aktivni (apostolski) život po uzoru utemeljiteljice bl. Marije Terezije od sv. Josipa.

“U Zajednici sam produbila svoju vjeru i stopama bl. Marije Terezije od sv. Josipa našla brži put do Isusa”, kaže jedna članica. Možda i vama Zajednica pomogne na vašem putu, dragi roditelji. 

Više saznajte na web stranici: laici.karmelbsi.hrfacebook-u ili Youtube-u.

Kategorija Roditelji
Tagovi ,

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

four × 3 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *