Vijesti

Misijski dan 20. listopada

Misijski dan 20. listopada

Iako smo premali za djelotvornu pomoć mnogima koji su u potrebi, na karti svijeta tražimo ugrožena  područja koja su najpotrebnija naše ljubavi i brige. Molimo Boga da potakne srca ljudi da im pomognu!

misije

20. listopada 2013. posebno smo obilježili misijski dan! Hrvatska provincija Karmelićanki BSI ima misije u Nigeriji i Rusiji, a hrvatske sestre borave i u drugim dalekim zemljama, poput Kameruna. Na ovaj dan pri samostanskim kapelama posebno smo bili pripremili štandove gdje smo prodavali naše radove i radove djece naših domova. Sav prihod poslali smo našim sestrama u misije.

Sestre u Nigeriji voljele bi omogućiti svim svojim sugrađanima vodu i za to im trebaju sredstva. Više o tome pročitajte u zanimljivostima. O radu naših sestara u Rusiji i njihovim potrebama nedavno je objavljen dokumentarni film, ovdje nađite više informacija. Ako želite i novčano podržati naše misije, ovdje možete naći informacije o računima.

Nigerija

Račun u Hrvatskoj:

Broj deviznog računa:  20600602826

Privredna Banka Zagreb

Račun u Nigeriji (samo za EURO) 

BENEFICIARY’S BANK

BIC (SWIFT address): Swift: CITIGB2L
Bank’s name: Citibank NA
Bank’s address: Main Operations Centre

Lewisham House

25, Molesworth Street

Lewisham

London SE1 37EX

Bank’s registered office: 
Bank’s country: Great Britain

BENEFICIARY 

Name: Diamond Bank Plc,
Address: 6, Waast Avenue Ikenegbu, Owerri, Imo State, Nigeria Registered office: 1261 Adeola Hopewell Street, Victoria Island,

Lagos
Country: Nigeria

Account/IBAN of the Beneficiary: AC Number 8761124 IBAN-GB18CITI18500808761124

For further credit to 0004281446 (final beneficiary: Carmelite Sisters of the Divine Heart of Jesus)

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

five × 3 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *