Multimedija

CD zbora Karmelićanki BSI “Karmelski izvor”

CD zbora Karmelićanki BSI “Karmelski izvor”

U vrtiću često pjevamo pjesme s ovog CD-a. Zbor Karmelićanki BSI “Karmelski izvor” 2005. godine izdao je CD povodom 150.-te obljetnice rođenja Blažene Marije Terezije od sv. Josipa. U pripremanju ovog CD-a su nam pomogli mnogi glazbeni stručnjaci i od srca im hvala, kao i svima drugima koji su nam pomogli.

Popis svih dostupnih pjesama nađite na stranicama Karmelićanki Božanskog Srca Isusova.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

17 − 16 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *