Vijesti

Belica: Maškare

Belica: Maškare

Redovito se priključujemo fašničkim priredbama. Tako smo napravili i u 2011. i u 2012. godini.

Budući da su naši roditelji 2011. iskazali zanimanje da se sa svojom djecom i odgojiteljicama uključe u fašničku povorku kostimirani, organizirali smo izradu fašničkih kostima. U tu akciju, aktivno se uključila mama Maja D., koja je preuzela većinu obaveza.

U poslijepodnevnim satima, u subotu 5. ožujka, kostimirani  se uključujemo u fašničku povorku Općine Belice. Okupila se većina starije djece sa roditeljima da bismo zajednički obilježili fašnik. U opuštenom i veselom raspoloženju, stižemo na cilj kada posebno zanimanje djeca iskazuju za paljenje fašnika. Častimo se nezaobilaznim krafnama.

Tijekom fašničkih dana, organiziramo malu vrtićku povorku. Radosno šećemo ulicama u neposrednoj blizini vrtića kao zečići, išćekujući susret sa obiteljima naše djece.

Uz pjesmu, ples i slatkiše, opraštamo se od fašnika. Zahvaljujemo svima na svakoj pomoći i suradnji.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

12 + one =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *